AFS0500.M – IPIXA 5 AMPS Access Control Power Supply
Category:
AFS0500.M – IPIXA 5 AMPS Access Control Power Supply with 12 VDC (voltage adjustment of 11.5 V to 13.5 V). 110-260 VAC input, Built-In Tamper Switch, Three Status LED, Built in Surge Protection & Battery Backup Board. Enclosure Size: 500 mm X 400 mm X 80 mm. Sealed lead acid battery charging capability (Battery not included). 3 Years Warranty*. CE Certified.